forum

přímluva

Datum: 27.04.2012 | Vložil: saly

Dres a ktomu ještě trenky ! tak to je pádný argument,přimlouvám se aby Pepa obdržel přezdívku až po odehrání zápasu v tomto slušivém Křenovickém nohejbalovém kompletu !STŘÍŽOVE TĚŠ SE ((: !

přímluva

Datum: 27.04.2012 | Vložil: saly

Dres a ktomu ještě trenky ! tak to je pádný argument,přimlouvám se aby Pepa obdržel přezdívku až po odehrání zápasu v tomto slušivém Křenovickém nohejbalovém kompletu !STŘÍŽOVE TĚŽ SE :)) !

zápas

Datum: 26.04.2012 | Vložil: druhé oko od spoda

jo a do Střížova jedu, tak doufám, že to překopnu

dres

Datum: 26.04.2012 | Vložil: druhé oko od spoda

Čau, tak je to jasný až bude dres, zvednu to o dvě oka, když budou i trenky tak to možná překpnu. A já pořád přemýšlel proč mi to nešlo a vono to bylo dresem, už sem se bál, že nohama :) uf

zápasy

Datum: 26.04.2012 | Vložil: karlos

v pátek 27.4. nebudu, ale ve středu 2.5. do Střížova jedu..

dres

Datum: 26.04.2012 | Vložil: saly

problem je v tom že Kozlík žádný dres nvlastnil,ten jsem mu už dneska ani nevim proč pujčil ja,a Zoubkovo dres by měl podle mě zůstat jako klubovej,takže buď na nej vyberem a budem ho na zápas půjčovat a tím by zůstal v oddíle,nebo ho na tvrdo prodáme,je třeba se domluvit.Můj dres už se nacestoval v cizích rukách až až !ale jestly pepa zvedne ránu alespoň o dvě oka tak mu ho možná občas půjčím :))

Re: dres

Datum: 26.04.2012 | Vložil: karlos

tak se to zatím vyřeší půjčkou no. Kdo ví, co bude za rok. A pošli mi ty fotky saláte :)

blesk

Datum: 26.04.2012 | Vložil: saly

Nafotil ale to se snadno řekne pošli mi to!

Re: blesk

Datum: 26.04.2012 | Vložil: karlos

hoď to přes kartu, nebo kabel do kompu a pošli mailem, není nic jednodušího. čekám :)

příspěvek 300 je napros ok !

Datum: 26.04.2012 | Vložil: saly

jen chci připomenout že evidenční karta oddílu zaplacena ČNS stála 1000,-kč, a doplatek za halu v Dubném 800,-kč.vše jsem uhradil já ! Halu ohledně zdravotních komplikací (výhřezy na páteři)někdy v únoru a evidenční kartu 18.3 2012,celková částka činí 1800,-kč.když už se vše vzalo takto z gruntu,což je samozdřejmě dobře,tak ať je vše vyrovnané!jo a zároveň se ze zdravotních důvodů dlouhodobě omlouvám ze hry až do odvolání,zdůrazňuji pouze ze hry,technických záležitostí ohledně kurtu se zúčastňovat budu,jo a mám dres od pana Nekoly tak je třeba se domluvit co s ním.

<< 59 | 60 | 61 | 62 | 63 >>

Přidat nový příspěvek

Forum