forum

PL 25.5. Bumerin

Datum: 21.05.2012 | Vložil: karlos

nebudu, jsem v práci...

OP 24.5. Doudleby

Datum: 21.05.2012 | Vložil: karlos

na zápas jedu autem v 16:20 z ČB.

Jeden pro Pepu :-D

Datum: 18.05.2012 | Vložil: karlos

Zastaví policisté faráře na babetě a farář má místo helmy klobouk.
Policista se ptá: pane, proč máte místo helmy klobouk?
Farář sundá klobouk a na hlavě má velikou bouli a povídá:
Já jsem se v kostele bouchnul hlavou o boiler a díky té bouli se mi helma na hlavu nevejde.
Policisté ho nechají odjet a druhý policista povídá: Ty, Pepo, co je to ten boiler?
Pepa: copak já vim, já do kostela nechodim… :)

doklad

Datum: 15.05.2012 | Vložil: saly

takhle se mi líbíš,jen žádné slitování Brouku:-),hlavně aby ten doklad měli všichni,já například jsem před 5 lety platil dva dresi,mimo jiné, a do dneska jsem žádný doklad neviděl:-)),jo a zápas s ČD DKV jsem ti rozepsal tady na foru !

Byňov kravina

Datum: 14.05.2012 | Vložil: Lebis

Tak jsem s grácií poslal k šípku Byňováky s žádostí o přeložení středečního zápasu okresu, jen kvůli tomu že údajně nezvládou dva zápasy za sebou!! Takže v úterý do Velešína a středa doma Byňov platí vy srabule!!! :-)

Re: Byňov kravina

Datum: 14.05.2012 | Vložil: karlos

jo a o víkendu jede celý tým do lázní na rekreaci :-D

budíček

Datum: 14.05.2012 | Vložil: saly

Tak já mam v kase 1800,- a ty mě pořád vedeš mezi těma co nedali příspěvek,no hrúza,nech si tam 300,- a 1500,- mi vem ve středu na Byňov pane vrchní pokladní.

Re: budíček

Datum: 14.05.2012 | Vložil: karlos

s Tebou se počítá, jasná věc, že dostaneš o 3 kilíska míň :) neboj a připrav doklady :)

podnikovka

Datum: 13.05.2012 | Vložil: saly

18.5 2012 podnikovka,dohrávka Křenovice-Regina C,domluvíme se ve středu na zápase s Byňovem.

přijímá se

Datum: 10.05.2012 | Vložil: saly

Legenda je v pořádku ale snad jsem jeník a ne nějakej hloupej Honza :-) hele a co ten turnaj toho druhýho,to je tajný či co !

<< 58 | 59 | 60 | 61 | 62 >>

Přidat nový příspěvek

Forum