forum

Re: Re: Re: Příspěvky, penízky, Netřebice a reportér

Datum: 24.04.2012 | Vložil: karlos

Humpolec má plno, prej ale berou v Jaronicích :)

podnikovka

Datum: 19.04.2012 | Vložil: saly

výborná práce Karlos dík.jo a kříží se jen jeden zápas tak je to v celku v pohodě.

Re: podnikovka

Datum: 19.04.2012 | Vložil: karlos

taky jsem koukal, takže snad to utáhneme..

rozpis

Datum: 19.04.2012 | Vložil: karlos

rozpis podnikovky uložen

omluva

Datum: 18.04.2012 | Vložil: saly

omlouvám se za překlepy v předešlém pozápasovém schrnutí,rozsed jsem si brýle !

schrnuti zápasový postřehů !

Datum: 18.04.2012 | Vložil: saly

oddíl NK Křenovice si nemohl přát lepší vstup do OP,zápas ve Větřní sice na první pohled neměl ůplně hladký průběh ale Křenovičtí svou hrou která až na malá zaváhání v ůvodu měla vzestupnou tendenci nakonec celé utkání ovládli.chtěl bych vyzdvyhnout výkon Štěpána Ryneše který svou ekcelentní náhrou a výborným blokem a nakonec i v celku jistou smečí což potvrdil při hře dvojic ve druhém zápase k výhře výrazně přispěl,škoda jeho fobie z Dubenské tělocvičny mohlo to být ještě lepší !svým výborný výkonem jak v poly,náhře tak hlavně na smeči přesvědčil Kája Bohdal všechny zůčastněné o roli lídra a stále stoupající formě.svou smrtící smečí přesvědčil Mára Brabec všechny přítomné že není radno si sním zahrávat,krom toho prokkázal že bez větších problémů je schopen hrát na i na postu narávače a vytvořit tak se Štěpánem výbornou nohejbalovou dvojici.toto vše ještě z povzdálí jistil svými bohatými zkušenostmi a top vystupováním starý nohejbalový internacionál Fanda Lebeda a výsledek byl na světě.a A to ještě k tomu chyběli takové hvězdy ja jsou,Jeník Ryneš,Sváťa Flieger nebo hlubocký bombér Pepa Joza.

Re: schrnuti zápasový postřehů !

Datum: 18.04.2012 | Vložil: karlos

dobrá týmová práce :)

vtípek

Datum: 11.04.2012 | Vložil: karlos

Objeven nový chemický prvek !
Romík (latinsky Cikanium) - chem. značka Ci, nejedná se o prvek, ale pouze stabilní izotop india.
Je hojně zastoupený na zemském povrchu.
Základní fyzikálně chemické vlastnosti:
... romík je hnědý, měkký, zapáchající.
Jeho hustota 1,2g/cm3 je vyšší než hustota vody, to znamená, že v ní neplave.
Romík je hořlavý, vyniká značnou hydrofobií, naopak dobře vstřebává alkohol.
Je magnetický - přitahuje železo, ale i barevné kovy.
Atomy romíku se nevyskytují samostatně, ale vytvářejí homonukleární molekuly zvané klany, které mohou dále polymerovat do tzv. tlup.
Sloučeniny:
koncentrovaný je prudce nebezpečný
Využití:
využití romíku v praxi je mizivé.....

pochvala

Datum: 01.04.2012 | Vložil: saly

Tak vidíte hoši že jste to nakonec beze mě zvládli,to bylo strachu a pláče že musím jet s vámi,že beze mě ne,a koukněte jak jste to ustáli :) A teď vážně,je to supr vstup Křenovického nohece do sezony,tak že velká gratulace a jen tak dál.

soupiska

Datum: 30.03.2012 | Vložil: karlos

soupisku o ostatní hráče doplním až mi údaje a fotku pošlou hráči. díky

<< 62 | 63 | 64 | 65 | 66 >>

Přidat nový příspěvek

Forum