forum

turnaj šacung

Datum: 18.07.2012 | Vložil: karlos

jelo by se vlakem v 6:05 z ČB a návrat 22:00 do ČB, pohodovej výlet plný nohejbalu, pivka a fajn nálady, zatím jsme dva kusy..

Euro

Datum: 11.07.2012 | Vložil: druhé oko od spoda

Fando to sem nevěděl, že jsi byl na EURU ani ses nepochlubil:) Je vidět, že si byl ještě před cestou na dovolenou, příště až takhle někam poběžíš tak buď alespoň trošku opalenej. Ale jinak dobrý komu čest tomu čest.

Re: Euro

Datum: 12.07.2012 | Vložil: Lebis

Josef, ty lumpe, na Euru jsem sice opravdu byl, ale že jsem tam lítal po hřišti jsem se dozvěděl až na fóru! Ale dobrý, ten Carlos je šikovnej co? To je škoda že nemůžeš v to úterý na ten Kameňák, ale ve středu by nemoh Kája, Sváťa a Štěpa.......

trénink 8.7.

Datum: 04.07.2012 | Vložil: karlos

potvrzuji účast saláti.

Re: trénink 8.7.

Datum: 06.07.2012 | Vložil: Lebísek

Já taky srabule!!

balotelli :-D

Datum: 02.07.2012 | Vložil: karlos

https://www.blesk.cz/clanek/sport-blesk-sport/177392/italove-neuspeli-drsnak-balotelli-a-jeho-vtipne-kolaze-bavi-internet.html

Okres 1 část

Datum: 29.06.2012 | Vložil: Lebísek

Takže chlapi, díky za dobrou reprezentaci v první části okresu, i když to teď hodně skřípalo se sestavou!! Zaplať pánbů že jsme byli aspoň tři stále k dispozici a skvělý Ivano Voves nám vždy, když nám teklo do bot pomohl. S tréninkama souhlasím, i když v době dovolených... Takže resume: Neumíte nic bando srabulí, ale smeči zdar!!!!

Okresní soutěž

Datum: 29.06.2012 | Vložil: saly

Zápas ČD DKV-Křenovice odložen,další možný termín zdělím hráčům NK Křenovic osobně telefonicky,jinak všem přeji hezké prázdniny :-))

Re: Okresní soutěž

Datum: 29.06.2012 | Vložil: karlos

prázdniny??? co to je??? :-D

donohecná

Datum: 28.06.2012 | Vložil: saly

volalo mi pár kámošů nohejbalistů a prosili zdali by se závěrečné posezení mohlo konat v jiném termínu neb už mají jiný program,vzhledem k tomu že se na výzvu správce křenovických web.stránek stejně nikdo k navrhovanému termínu nevyjádřil neviděl bych v tom problém,prosím členy oddílu NK Křenovice aby se k tomuto vyjádřili,děkuji !vedoucí oddílu Jeník Ryneš.

<< 56 | 57 | 58 | 59 | 60 >>

Přidat nový příspěvek

Forum